3 üniversiteye 62 akademisyen alınacak

Alanya Üniversitesi'nde 5 profesör, 9 doktora öğretim görevlisi, 3 öğretim görevlisi ve 3 araştırma görevlisi görev alacak.

Çağrıya başvurular bugün başlayacak ve 8 Mayıs'a kadar devam edecek. Başvurular üniversiteye şahsen veya posta yoluyla yapılabilir. Ön değerlendirme ve nihai sonuçlar üniversitenin web sitesi www.alanyauniversity.edu.tr'de yayınlanacaktır.


F.Bahçe Üniversitesi 17 akademisyen alacak

F.Bahçe Üniversitesi'ne 2 profesör, 7 doktora öğretim görevlisi ve 8 araştırma görevlisi istihdam edilecek. Başvurular bugün başlayacak ve 8 Mayıs'a kadar devam edecek.

Adaylar başvurularını [email protected] adresine belirtilen tarihlerde yapabileceklerdir. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.


Özyeğin Üniversitesi 25 akademisyen alacak

Özyeğin Üniversitesi, çeşitli fakülte ve bölümler için 3 profesör, 2 doçent, 1 doktora öğretim üyesi, 10 öğretim görevlisi ve 9 araştırma görevlisi alımı yapacak.

Fakülte kadrosuna başvurular bugün başlayacak ve 9 Mayıs mesai bitimine kadar [email protected] adresine e-posta yoluyla yapılabilecek. Posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Fakülte kadrolarına başvuru tarihleri ​​ayrı ayrı belirtilmekte olup, ön ve nihai değerlendirme sonuçları üniversitenin https://www.ozyegin.edu.tr internet sitesinde yayınlanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir