Sergen Yalçın, Melisa Döngel için bir günlüğüne İstanbul'a gelecek! Bomba aşk ilanının gündeminde yaş farkı var

'Sen Kapımı Çal', 'Aşk Mantığı İntikam' ve 'Aşk Taktikleri' gibi projelerde rol alan 24 yaşındaki Melisa Döngel, aşk hayatıyla yeniden gündeme geldi. Güzel oyuncunun eski sevgilisi 51 yaşındaki Sergen Yalçın'a geri döndüğü iddia edildi.

Geçtiğimiz yaz Çeşme'de yakınlaşan Sergen Yalçın ile Melisa Döngel'in aşkının yeniden başladığı sosyal medyada bile konuşuluyor.

SERGEN YALÇIN AŞKI İÇİN SOKAKLARI GEÇİYOR

Milliyet'in haberine göre; İlişkilerini sadece en yakın arkadaşlarına anlatan Antalyaspor teknik direktörü ve oyuncunun, tespit edilmemek için tenha restoranları tercih ettiği, Yalçın'ın, takımın maç ve antrenman olmadığı günlerde her gün Döngel'i görmek için İstanbul'a geldiği öğrenildi. .

Melisa Döngel'in geçtiğimiz tatil günlerinde Alaçatı'da Sergen Yalçın ile yakınlaştığı iddia edilmişti. Döngel'in ünlü teknik adamla ortak arkadaşları aracılığıyla tanıştığı belirtildi. Çiftin birlikte tatil yaptığı ve flört dönemlerinin burada başladığı iddia edildi.

İkisi arasında 27 yaş fark var.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
"Acun Ilıcalı'ya kızgınım" İtiraf etti: Paranı boşa harcayacaksın.“Acun Ilıcalı'ya kızgınım” itiraf etti: Paranızı çöpe atacaksınız
Arka Sokaklar'a geri dönecek mi?  para itirafıArka Sokaklar'a geri dönecek mi? para itirafı
Çocuklar Duyamıyor dizisinden Duygu "Dayak, dayak, bolca dayak..." Diyerek açıkladı!  Sevgilisini açıkladıÇocuklar Duymuyor'dan Duygu “Şakalar, espriler, o kadar çok espri ki…” diyerek açıkladı! Sevgilisini açıkladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir