Tamer Karadağlı isyan etti: “Burası Antalya, yazıktır”! O anlar günün olayı haline geldi

Çocuk Duymasın dizisindeki rolüyle anılan Tamer Karadağlı, ağustos ayında devlet tiyatroları genel müdürlüğüne atandı. Karadağlı, Antalya ziyaretinde Haşim İşcan Kültür Merkezi'nin videosunu paylaşarak, binanın bakımsızlığından şikayetçi oldu.

'UTANÇ KAYNAĞI…'

Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni eleştiren Tamer Karadağlı, “Burası Antalya.” Rezalet. Hiçbir şey yapılmadı. Gerçekten çok yazık, inanamıyorum. Bina sanki savaştan çıkmış gibi berbat durumda. Belediye bunları görmüyor mu?' dedi.

terbiyeci 3

Tamer Karadağlı'nın o anları kısa sürede gündem olurken, Karadağlı'nın belediyeye tepki gösterdiği binanın bakanlığa ait olduğu iddia edildi.

terbiyeci 4

NE OLDU?

Haşim İşcan Kültür Merkezi, eski bir toptancı pazarının bulunduğu, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait terk edilmiş arazi üzerine 2003 yılında inşa edildi.

Mart 2006'da tamamlanan bina, Döner Sermaye İşletmesi Merkez İşletme Müdürlüğü'ne devredilerek aynı yılın Aralık ayında Antalya Devlet Opera ve Balesi ile Antalya Devlet Tiyatrosu'nun ortak kullanımına açıldı.

Haşim İşcan Kültür Merkezi

Döner Sermayeli işletmelerin merkezi yönetimi, Tamer Karadağlı'nın yönettiği Devlet Tiyatroları'nın bağlı olduğu Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlıdır.

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Saçlarından bahsediyorduk!  Saçlarından bahsediyorduk! “Peruk takıyor musun?”
İtirafı büyük olay oldu: İtirafı ortalığı karıştırdı: “Eşimin çıplak fotoğraflarını çektim…”
Boşanıyorlar mı?  İddialara ilk kez yanıt verdiBoşanıyorlar mı? İddialara ilk kez yanıt verdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir