Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazetede yayımlanır.

Bunun üzerine Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürü Gülser Ustaoğlu görevden alındı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda açılan Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürlüğü'ne Muharrem Kurt, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne ise Özge Aydiş Toy atandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Samsun İl Müdürlüğüne Tekin Balcı, Amasya İl Müdürlüğüne Mersin İl Müdürü Veysel Topkaya, Bitlis İl Müdürlüğüne Vefa Akdoğan, Çorum İl Müdürlüğüne Sahit Aydın, İl Müdürlüğüne Ömer Faruk Ergün Elazığ İl Müdürü Abdulhalim Ünalan, Elazığ İl Müdürlüğü'ne getirildi. Hakkari İl Müdürlüğü'ne, Kahramanmaraş Bozkurt İl Müdürlüğü'ne Müslüm Ferdi, Kastamonu İl Müdürlüğü'ne Harun Köksalan, Malatya İl Müdürlüğü'ne Ali Sait Çeçen, Manisa İl Müdürlüğü'ne Mustafa Kılıç, Mersin İl Müdürlüğü'ne Naci Yılmaz, Isparta İl Müdürü Yakup Kütük Muğla il müdürlüğüne. Müdürlüğüne, Muş İl Müdürlüğüne Ahmet Kırtay, Ordu İl Müdürlüğüne Sivas İl Müdürü Harun Tan Ordu İl Müdürlüğüne Özgür Kırmızıtaş Sivas İl Müdürlüğüne, Bayburt İl Müdürü Kemal Gümrükçü Samsun İl Müdürlüğüne, Şırnak Kıymet İl Müdürlüğüne ise Salih Kaya atandı. Tokat İl Müdürlüğüne Boztaş, Yozgat İl Müdürlüğüne Arif Topal, Zonguldak İl Müdürlüğüne ise Mehmet Türkmen Köse atandı. Rize İl Müdürü İdris Altuntaş görevden alındı.

Bunun üzerine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Şükran Doğan görevden alındı.

Çalışma Genel Müdürlüğü için aynı lokasyon, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Baş, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdür Yardımcısı Ali Aybey, Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü için Oğuz Tuncay ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü için Oğuz Tuncay Avrupa Birliği Rehberlik ve Teftiş Müdürlüğü'ne İş Müfettişi Bekir Aktürk, Stratejik Geliştirme Müdürlüğü'ne İbrahim Esenkar, Sosyal Güvenlik Kurumu Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü'ne, Ticaret Başmüfettişi Bülent Uğur Ecevit ise direktör olarak atandı. Sosyal güvenlik kurumunun yönlendirilmesi ve kontrolü.

Workforce International Genel Müdür Yardımcısı Metehan Özcan ve Sosyal Güvenlik Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Bülent Aytaç görevden alındı.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü genel müdür yardımcılıklarına Engin Akyol ve Mustafa Işık, Sosyal Güvenlik Kurumu Yönetim Kurulu üyeliğine Murat Doğanay, Emeklilik Genel Müdür Yardımcılığına Necmettin Öz atandı Sosyal Güvenlik Kurumu Hizmetleri ve Sosyal Güvenlik Kurumu Sigorta Primleri Genel Müdür Yardımcılığına Mürsel Baki atandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir