Burhaniye'de Ramazan Bayramı kutlandı – GÜNDEM

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen bayram töreni Burhaniye Turan Bayraktar Parkı'nda gerçekleştirildi.

Festival programına Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Garnizon Komutanı Topçu Binbaşı Yusuf Kaya, Emniyet Müdürü Faik Karabaş, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Çağdaş Ak, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve birlik liderleri katılarak kutlama konuşması yaptı. Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ise şunları söyledi: “Herkesin her yıl kutladığı Ramazan Bayramını hemşehrilerimizle birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. “Bütün Burhaniyeli hemşehrilerimin Kurban Bayramını tebrik ediyor, sağlıklı ve güzel yarınlar diliyorum” dedi.

Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, bayram programında yaptığı konuşmada Burhaniye halkını tebrik ederek hayırlı olmasını diledi. Konuşmaların ardından ilçe protokolü ilk olarak ilçe emniyet müdürlüğüne bayram ziyareti düzenledi.

İlçe protokolünü Emniyet Müdürlüğü görevlileriyle kutladı, ardından Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Komutanlığın selamlama taburu tarafından karşılanan protokol üyeleri, daha sonra Devlet Hastanesi'ndeki hastaları ziyaret ederek, sonraki bayramlarını kutladı. Hastanenin doktorlarını ve sağlık ekiplerini de tebrik eden ilçe protokolü, yaşlılarımızı da unutmadan Kenan Sucuoğlu huzurevini ziyaret ederek tatil programını tamamladı ve onların bayramlarını tebrik etti.

Hastane ve huzurevi ziyaretlerinde Burhaniye Belediyesi tarafından huzurevinde yaşayan hastalara ve vatandaşlara kolonya dağıtıldı.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir