Sandıkta kendini tutamadı! Gündem Cem Yılmaz'ın “seçim” açıklamasıydı

Türkiye, 5 yıl görevde kalacak yerel yöneticileri seçmek için sandık başına gitti. 31 Mart 2024 yerel yönetim genel seçimlerinde 61 milyondan fazla seçmen yaklaşık 208 bin sandıkta oy kullandı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, oyunu İstanbul Levent'teki Lütfi Banat ilkokulunda kullandı.

Sabahın erken saatlerinde okula giden Cem Yılmaz, “Sandık görevlileri yok edildi” haberiyle dalga geçerek, “Ben bir şey yapmıyorum ama böyle yazıyorlar” dedi ve herkesi yeniden güldürdü.

SEÇİM YORUMU OLAY OLDU

Cem Yılmaz şimdi de seçim yorumlarıyla gündemde. Ünlü komedyen, 2024 yerel seçimlerinin ilk belirsiz sonuçlarının ardından AK Parti'nin büyük oy kaybına ilişkin “Ee ben bir şey yapmadım” dedi.

Cem Yılmaz'ın tweet'i

Cem Yılmaz'ın sosyal medya hesabı X'e yaptığı bu yorum kısa sürede binlerce etkileşim aldı. Ünlü isme, “Dostum, çok hızlı oldu”, “Abi sen bulaşmadığın için kazandık”, “Sen yapmış olmalısın” gibi yorumlar yapıldı.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Erdal Beşikçioğlu, Hakan Peker, Gökhan Zan, Davut Güloğlu, İrfan Değirmenci yarıştı!  İşte belediye başkanı seçilen ünlü isimlerErdal Beşikçioğlu, Hakan Peker, Gökhan Zan, Davut Güloğlu, İrfan Değirmenci yarıştı! İşte belediye başkanı seçilen ünlü isimler
Anketlerden bir Anketlerden bir “sürpriz” çıktı! O da yardım edemedi.
Seçim yorumları işe yaramadı!  Seçim yorumları işe yaramadı! “Açık farkla…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir